MATERAC Boss 2 x KOKOS H4/H2 Zobacz większe

MATERAC Boss 2 x KOKOS H4/H2

Nowy produkt

100 Przedmioty

750,00 zł brutto

Więcej informacji

Dwustronny materac  Boss wysokość 18cm*     

podana cena dotyczy rozmiaru 160x200 cm 

dostępne rozmiary 

WYMIARY.jpg

                         

IKONKI%20BOSS.jpg

Twardość H4/H2 (bardzo twardy/średnio twardy)
        
         Tkanina pikowana
 owatą (ociepliną) i fizeliną. Z tkaniny tej wykonany jest pokrowiec. Jest to tkanina antyalergiczna, która odpowiednia jest dla osób z alergią. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny w kształćcie litery „U” co ułatwia ściąganie pokrowca do prania. Zalecane jest pranie pokrowca dwa razy w roku w temperaturze do 40oC
                 
         Podwójna mata kokosowa 
Wykonana z naturalnych włókien kokosowych. Ma właściwości antygrzybiczne i  antyalergiczne. Dobrze odprowadza wilgoć i utwardza materac. Korzystnie  wpływa na zdrowy sen.
        
        
         Filc tapicerski usztywnia całą konstrukcję zwiększając wytrzymałość materaca. Oddziela wkład sprężynowy od pianki.
       
         7-strefowa formatka kieszeniowa (POCKET) Formatka ta składa się ze sprężyn umieszczonych w osobnych kieszeniach dzięki temu są niezależne od siebie i elastyczne punktowo. Dodatkowo nie wydaje metalicznych dźwięków pod naciskiem ciężaru ciała. Formatka podzielona jest na 7-stref twardości. Każda z nich jest odpowiednio dopasowana do danej części ciała.
        
         Formatka pianki poliuretanowej 
jest odporna na odkształcenia. Dzięki swoim właściwościom jest antyalergiczny i utrzymuje odpowiednią wentylację wokół sprężyn. Dodatkowo otacza materac tworząc mocną ramę.